فروش فایل

فایل برگ چیست
فایل برگ یک سرویس اشتراک فایل و همچنین یک سامانه همکاری در فروش فایل نیز به شمار میرود.

در فایل برگ شما میتوانید هر فایل قابل ارزشی که دارید را به رایگان و راحتی آپلود کرده برای آن قیمت و درصد پورسانت مشخص کنید و بدون نیاز به ساخت یک فروشگاه و دادن پول هاست و دامنه و … به فروش فایل های اختصاصی خود بپردازید . فایل های شما هم از طریق تیم مدیریت سایت و همچنین هم از طریق تمامی بازاریابان سایت بازاریابی میشود و در تعداد بالا فروخته میشود. و مبلغ ها طبق فرمول های سایت محاسبه و پرداخت میشوند .

آیا میخواهید درامد مناسبی از فایل برگ کسب کنید؟؟
اگر طالب درامد های خوب هستید ما برای شما چندین پیشنهاد داریم که با براورده کردن حتی یکی از این ها شما به درامد های بالایی میرسید .

فایل های زیر را دارید:
۱٫اگر فایل های خوبی از قبیل آموزش ، پروژه ،تحقیق ، جزوه خوب و خوش خط ، جزوات کنکوری ، طرح کسب و کار ، سمینار آموزشی و هر چیز ارزشمندی که در حافظه کامپیوتر و یا موبایل خود دارید را بارگذاری کنید و با تعیین قیمت و درصد پورسانت در پــوشه به فروش برسانید.
آموزش آپلود کردن جزوات و کتاب ها

اطلاعات دارید
۲٫اگر فایلی برای فروش ندارید وقت که دارید. شما میتوانید با تولید محتوای ارزشمند و تبدیل آن به کتاب (فایل word یا pdf و …) و بارگذاری آن ها در سایت بتوانید به فروش بالایی دست پیدا کنید.

تخصصی دارید
۳٫ اگر نرم افزاری ، هنری چیزی بلد هستید ( مثلا هنر تایپیست بودن، دوربین مدار بسته یا … ) می توانید با آموزش دادن آن حتی با تهیه فایل صوتی آموزش و یا فایل تصویری آن و ساختن فایل زیپ آن و بارگذاری در سایت به درامد خوبی برسید.

نه اطلاعاتی دارید ، نه تخصصی و نه فایلی برای فروش . اما میخواهید درامد داشته باشید.
۴٫اگر نه هنری دارید و نه فایلی برای فروش شما میتوانید با بازاریابی فایل های دیگران به درصد فروش بالایی دست پیدا کنید .کد بازاریابی شخصی خودتان در پنل کاربری هر فرد وجود دارد .
در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانتها توسط فروشندگان تعیین شده است.

نگران نباشید
فایل برگ به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا ۳۰ روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود زیر مجموعه شما محسوب می­گردد و فعالیتهای آن (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.

دیگر نیازی به هزینه طراحی یک سایت قوی و کارکردن هر روز برای بالا آمدن سایت ، سئو ، بهینه سازی و حتی بازاریابی محصولات دانلودی خودتان نیست . پــوشه این امکان را برای شما به بهترین حالت ممکن آماده کرده است .در سرویس اشتراک فایل پــوشه فایل های شما بهتر دیده می شوند و با توجه به بازدید بالای سایت یقینا فروش بهتری هم خواهید داشت .حتی اگر فایلی را در سایت خودتان به فروش میرسانید میتوانید آن را در پــوشه نیز آپلود کنید وبا بهتر دیده شدن به فروش بالاتری برسید.

وبلاگ یا وبسایت دارید.
۵٫اگر وبلاگی یا وبسایتی دارید میتوانید کد هر محصولی که در سایت وجود دارد را به طور جداگانه در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید تا به راحتی به فروش برسید.

علاقه دارید فقط 🙂
۶٫ می توانید از سیستم فروشگاه ساز پــوشه استفاده کنید و فروشگاه شخصی خود را با نام خودتان بسازید و به فروش و بازاریابی محصولات بپردازید.