ضمانت خرید

ضمانت نامه فروش

اگر یکبار از ما ناراضی باشید دیگر از فایل برگ خرید نخواهید کرد

 ضمانت نامه فروش در فایل برگ

  فایل برگ  یک سیستم سایت دهی و فروشگاه دهی رایگان می باشد . یکی از امکاناتی که فایل برگ در اختیار کاربران قرار می دهد امکان فروش فایل می باشد. جلب رضایت خریداران و احترام به حقوق ایشان از اهداف ما می باشد و در صورتی که پس از خرید فایل، با مشکلی در رابطه با آن فایل مواجه شوید ما تمام تلاش خود را در جهت رفع آن مشکل انجام خواهیم داد. اگر مشتری در دریافت و یا نوع فایل دریافتی دچار مشکل شد چه اقدامی می تواند انجام دهد؟

حالت اول : مشتری بعد از خرید از فروشگاه در صورتی که فایل را به هر دلیلی دریافت ننماید می تواند ابتدا به ایمیل خود مراجعه کرده و با استفاده از مشخصات و رمز عبوری که برایشان ارسال شده، وارد پنل خریدار شده و فایل را دانلود نماید و در صورتی که موفق به انجام این مورد نشود می تواند از قسمت " تماس با ما " با پشتیبانی تماس حاصل نماید و ایمیل و کد تراکنش خود را اطلاع داده و درخواست ارسال لینک مجدد نماید تا در اسرع وقت فایل برای خریدار ارسال شود.

حالت دوم: درصورتی که مشتری بعد از دریافت فایل متوجه شود فایل مشکل داشته یا توضیحات داده شده با محتویات فایل مطابقت ندارد می تواند بلافاصله از طریق دکمه گزارش اقدام نموده و گزارش تخلف ارسال نماید و توضیحات مربوطه همراه با ایمیل خود و کد تراکنش را به پشتیبانی سایت اطلاع دهد.فایل  بعد از دریافت گزارش تخلف ظرف ۴۸ ساعت یا فایل را برای مشتری ارسال می نماید و یا مبلغ را از حساب کاربر کسر کرده و برای مشتری برگشت می دهد. قبل از خرید می توانید " راهنمای خرید " را مطالعه نمایید.

شماره تلفن پشتیبانی: ۰۹۱۴۸۲۹۲۲۵۰

در نهایت از شما خریداران گرامی، بابت انتخاب ما تشکر می کنیم و امیدواریم خدماتی شایسته شما ارائه نماییم.

با احترام